ruletkasystemy.com
Jak wygrać w ruletkę - instrukcje, systemy, strategie Systemy ruletki

System Martingale

Czym jest system Martingale ?

System Martingale jest jednym z najprostszych i jednocześnie najbardziej popularnych systememów ruletki, którego działanie zrozumie każdy. Polega on na podwajaniu stawek po każdej porażce.

Jak to działa?

Grę rozpoczynamy obstawiając 1 żeton tam, gdzie wygrana wynosi 1:1, np. czerwony/czarny, parzyste/nieparzyste, wielki/mały numer i będziemy obstawiać ciągle to samo wybrane pole. W momencie porażki poprostu podwoimy stawkę, a więc obstawimy 2 żetony. W przypadku kolejnej porażki obstawiamy 4 żetony itd. W rundzie, w której odniesiemy zwycięstwo, wszystko co do tej pory przegraliśmy + 1 żeton, zwróci nam się. W ten sposób zarobimy 1 żeton na plus. Jeżeli wypadnie zero, co rzadko się zdarza, to potraktujemy to jakby wypadł odwrotny kolor. Teoretycznie w ten sposób gracz może zarobić, poprzez małe wygrane, naprawdę niezłą kwotę. Teoria ta sprawdza się tylko w przypadku przestrzegania zasad systemu.

Przykład gry:

Stawka Obstawiony kolor Wynik gry Stawki razem Wygrane razem
1€ czerwony czarny 1€ 0€
2€ czerwony czarny 3€ 0€
4€ czerwony czarny 7€ 0€
8€ czerwony czerwony 15€ 16€

Nasze wskazówki:

  • Nie zaczynaj wysoką stawką. Jeżeli jesteś cierpliwy, to zaczynij od stawki 1 złoty (euro). W ten sposób będziesz miał szansę na dłuższą grę w przypadku długiej niekorzystnej serii.
  • W przypadku zwycięstwa radzimy rozpocząć grę od początku i tak za każdym razem gdy wygrasz.
  • Poczekaj aż na ruletce wypadnie np. 3x pod rząd czerwony kolor, a potem zacznij obstawiać czarny. Z tego ruchu da się skorzystać w przypadku ruletek, które oferują free spin. (Free spin w ruletce to zupełnie coś innego niż free spiny na automatach. Zakręć ruletką bez obstawienia. Podczas takiego obrotu niczego nie wygrasz, ale ani nie przegrasz.) Z free spinów możesz skorzystać w każdym kasynie online podanym na tej stronie.
  • Uwaga na limity ruletki. Wybierz wersję ruletki z wyższą stawką maksymalną, abyś mógł podwyższać stawki w przypadku niekorzystnej serii.

Kasyna, w których możesz grać i wygrać realne pieniądze

Kolejność Nazwa kasyna Bonus powitalny
1. CasinoEuro 4000 PLN WEJŚCIE do kasyna
2. bet-at-home 1000 EUR WEJŚCIE do kasyna
3. Unibet 400 PLN WEJŚCIE do kasyna
4. Betsafe 3000 PLN WEJŚCIE do kasyna

Albo wypróbuj system w grze za darmo