ruletkasystemy.com
Jak wygrać w ruletkę - instrukcje, systemy, strategie Systemy ruletki

System Labouchere

Czy jest system Labouchere?

System Labouchere jest nazywany także systemem skreślającym. Jest szansa wygrać całkiem wysokie kwoty przy stosunkowo niskich stawkach.W porównaniu z systemem Martingale, w którym przy dłuższej niekorzystnej serii musisz postawić o wiele więcej, w systemie Labouchere stawki są wyraźnie niższe.

Jak to działa?

Napisz dowolny ciąg liczb, na przykład: 1, 2, 3, 4, 5. Wysokość stawki wyznaczy suma pierwszej i ostatniej liczby, to znaczy 1+5=6. Postaw 6 żetonów na wybrany kolor (albo na parzyste, nieparzyste czy też wysoką, niską) i obstawiaj tylko to.

Jeśli wygrasz, skreślisz dwie liczby (z każdej strony jedną), czyli 1 i 5, ciąg liczbowy będzie wyglądać tak: 2, 3, 4, a kolejna stawka będzie wynosić 2+4=6.

Jeśli tym razem przegrasz, dodasz przegraną kwotę, czyli 6 na koniec ciągu, który będzie teraz wygladać tak: 2, 3, 4, 6, a następna stawka będzie wynosić 8 (2+6).

W ten sposób kontynuujesz grę, aż do wykreślenia wszystkich liczb. W przypadku porażki dodajesz jedną liczbę, a przy zwycięstwie wykreślasz dwie liczby.

Podsumowanie

System Labouchere ma tą zaletę, że jeśli uda Ci się utrzymać ilość zwycięstw i porażek na tym samym poziomie, to zawsze będziesz na plusie. Aby gra była zrównoważona wystarczy, że wygrasz tylko jedną z trzech gier.

Kasyna, w których możesz grać i wygrać realne pieniądze

Kolejność Nazwa kasyna Bonus powitalny
1. CasinoEuro 500 PLN WEJŚCIE do kasyna
2. bet-at-home 1000 EUR WEJŚCIE do kasyna
3. Unibet 400 PLN WEJŚCIE do kasyna
4. Betsafe 325 EUR WEJŚCIE do kasyna

Albo wypróbuj system w grze za darmo