ruletkasystemy.com
Jak wygrać w ruletkę - instrukcje, systemy, strategie Systemy ruletki

Dzielony Martingale

Czym jest dzielony Martingale?

Dzielony Martingale powstał jako mutacja klasycznego systemu Martingale. Jest to ochrona przeciwko długim seriom kolorów. Maksymalna przegrana w tym systemie to 31 żetonów! W niektórych źródłach podają, że należy postępować zgodnie z przygotowaną tabelką (powodem mają być zasady prawdopodobieństwa), ale tak nie jest.

Jak to działa?

Podstawą jest obstawianie maksymalnie 5 obrotów w dziesięciu seriach. Oznacza to, że jeśli nie wygrasz nawet przy 5 obrotach, to nie pomnażasz stawki przy kolejnym spinie, ale zaczynasz od początku od 1 żetonu. W ten sposób unikniesz negatywnych skutków długiej nieudanej serii i poświęcisz na to maksymalnie 31 żetonów. W niektórych źródłach podają, że nie należy obstawiać jednego koloru, ale postępować zgodnie z przygotowaną wcześniej tabelką. W rzeczywistości nie ma to wpływu na ten system.

Wskazówka

System dzielony Martingale przy dłuższej grze może wydawać się dość monotonny. Jeśli po jakimś czasie przestanie Cię on bawić, spróbuj innego, dla odmiany bardziej agresywnego systemu ruletki.

Kasyna, w których możesz grać i wygrać realne pieniądze

Kolejność Nazwa kasyna Bonus powitalny
1. CasinoEuro 4000 PLN WEJŚCIE do kasyna
2. bet-at-home 1000 EUR WEJŚCIE do kasyna
3. Unibet 400 PLN WEJŚCIE do kasyna
4. Betsafe 3000 PLN WEJŚCIE do kasyna

Albo wypróbuj system w grze za darmo